O nas

XKANTOR.COM, to FinTech tworzący przestrzeń do komfortowej i bezpiecznie wymiany walut.

Dzięki innowacyjnym technologiom informatycznym dostarczanym przez polską spółkę Payholding oraz naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży finansowej oddajemy w Państwa ręce wyjątkowo sprawne i nowoczesne narzędzie wymiany walut. Sprawiamy, że warunki zawieranych za naszym pośrednictwem transakcji stają się obiektywnie uczciwe dla obydwu stron. Pozwala, to wyrównywać szanse w dostępie do nowoczesnych usług wymiany walut. Daje Państwu dostęp do waluty po cenach jakie banki oferują, tylko największym uczestnikom rynku.

Jest, to możliwe dzięki w pełni zautomatyzowanym systemom informatycznym, które w czasie rzeczywistym parują przeciwstawne strony transakcji. Algorytm sztucznej inteligencji wspomaga proces obsługi Klienta i jego transakcji, dając 100% pewność poprawności działania systemu.

Integracja systemów z największymi bankami w Polsce daje komfort związany z szybką realizacją zleceń. Już w 30 min od realizacji transakcji przewalutowane środki mogą trafić na wskazany rachunek.

W sposób szczególny dbamy o bezpieczeństwo Państwa środków. Stosowane przez nas szyfrowanie SSL oraz autoryzacja zleceń kodem SMS, to standard stosowany także w bankach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych w naszej ofercie znajdują się również „szyte na miarę” zaawansowane rozwiązania ułatwiające masową wymianę oraz dedykowane rozwiązanie dla SAB Business One. Produkty te wdrażane są wspólnie z ekspertami Payholding oraz partnerami technicznymi.

Odpowiadamy na dynamicznie zmieniające się potrzeby przedsiębiorców, dlatego współpracujemy min. z BPCC, Lewiatanem, AIP, MCI, i innymi organizacjami otoczenia biznesu.

Wspieramy polskich eksporterów i importerów, tworzymy dobry klimat do współpracy i rozwoju innowacji. Dostarczamy wiedzę ekspercką z zakresu finansów, prawa, podatków, rachunkowości.

Do you have any questions? Please contact us.

Fill in the form or call +48 885 050 505

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. I agree Read more