Dedicated Currency Platform dla SAP B1

Jedyna certyfikowana przez SAP platforma wymiany walut zintegrowana z SAP B1

Korzyści z certyfikowanej platformy wymiany walut zintegrowanej z SAP B1

Wymieniaj waluty prosto z SAP Business One! Szybciej, taniej i bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej. System szybkiej wymiany oraz bezpieczeństwo każdej transakcji walutowej to oszczędność czasu i pewność najlepszej ceny. Koniec trudnych transakcji przez systemy bankowe lub platformy przy zmieniających się kursach!

Bezpieczeństwo wymiany walut

Zabezpieczenia jak w bankowości elektronicznej: szyfrowane łącze SSL oraz KODy SMS.

Prosta obsługa wymiany walut

Możesz korzystać z naszych usług 24/7, online 365 dni w roku.

Szybka wymiany walut

Wymiana do 5 sekund. Szybkie wypłaty Ekspresowe na cały świat do około 30 minut.

Płatności wychodzące

Prawdziwa okazja, gdy zakupujesz walutę w SAP DCP.

Jak działa Dedicated Currency Platform do SAP B1

Dodatek pojawia się w Twoim oknie SAP B1 – wszystkie procesy przebiegają automatycznie. Pełna integracja z systemem wykonana przez Oficjalnego Partnera SAP.

Skontaktuj się z nami
1

Pobierz instalator

Dodatek instalujemy za pomocą SAP Business One Extension Manager.

2

Zainstaluj dodatek

Przed instalacją SAP Business One, należy zainstalować SAP Business One Server.

3

Załóż konto

Poprawnie wypełnij formularz rejestracyjny, który pokaże się w trakcie instalacji.

4

Wpłać środki

Po zalogowaniu, wpłać środki do platformy. Bezpieczne przelewy, księgowane w banku.

5

Dokonaj wymiany

Zakupiona waluta w przeciągu paru sekund znajdzie się w Twoim portfelu w systemie.

6

Wypłać środki

Wypłać pieniądze w 2 szybkich krokach. Autoryzacja kodem SMS.

Jak wymieniać waluty w Dedicated Currency Platform do SAP B1

Wymieniaj waluty prosto z SAP Business One! Szybciej, taniej i bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej. System szybkiej wymiany oraz bezpieczeństwo każdej transakcji walutowej to oszczędność czasu i pewność najlepszej ceny.

Załóż bezpieczne konto

 • 1Należy wypełnić formularz rejestracyjny, który pokaże się w trakcie instalacji.
 • 2Należy podać adres e-mail, numer telefonu oraz hasło i zatwierdzić klikając w przycisk „Załóż konto”.
 • 3Z serwisu Dedicated Currency Platform zostaje automatycznie przesłany na wskazany adres e-mail link aktywacyjny, w który należy kliknąć w celu potwierdzenia rejestracji.
 • Od tej chwili można w pełni korzystać z funkcjonalności Dedicated Currency Platform – od zarządzania swoim kontem, aktualizacji danych, wpłacania środków, składania zleceń wymiany waluty do dokonywania wypłat na wskazany rachunek w Polsce bądź za granicą.

Wpłać środki

 • 1Należy zalogować się w SAP BO.
 • 2Na karcie „Dokumenty wpłaty” wskazujemy walutę, którą zamierzamy zasilić konto oraz bank, z którego dokonamy przelewu środków.
 • 3Zostaje wygenerowany tytuł wpłaty. Wpłatę realizujemy ze swojego rachunku bankowego, na rachunek bankowy Payholding Sp. z o.o., który pojawi się na dokumencie. Tytuł przelewu dla każdego Użytkownika jest indywidualny i zostaje wygenerowany automatycznie. Dokonana wpłata jest widoczna w profilu w zakładce „Stan rachunków” jako środki bieżące. Czas, w którym uwidoczni się ona w SAP BO uzależniony jest od czasu księgowania w banku.
 • Ważne: Prawidłowy tytuł przelewu, pozwala na szybką i automatyczną identyfikację środków użytkownika

Dokonaj wymiany

 • 1Aby zlecić wymianę należy zalogować się na platformie i skorzystać z karty „Zlecenie wymiany”.
 • 2Należy wskazać parę walutową zlecaną do wymiany, np.: PLN/EUR czy EUR/PLN, następnie wpisać kwotę do wymiany i wybrać kurs: najlepszy dostępny bądź kurs własny.
  Jeśli czas jest priorytetem, polecamy skorzystać z najlepszego dostępnego kursu, gdyż zlecenie wymiany waluty zostanie wtedy zrealizowane automatycznie, a zakupiona waluta w przeciągu paru sekund znajdzie się w systemowym portfelu. Wybór kursu własnego wiąże się natomiast z czasem oczekiwania na sfinalizowanie zlecenia wymiany waluty do kilku godzin lub nieco dłużej.
 • 3Aby dodać nowe zlecenie, po wskazaniu pary walutowej oraz kursu należy je zaakceptować, klikając przycisk „Zatwierdź zlecenie wymiany”. W przypadku kursu ‚najlepszego dostępnego’ akceptacja jest jednoznaczna ze złożeniem dyspozycji natychmiastowej (automatycznej) wymiany waluty. Akceptacja przy wyborze kursu własnego skutkuje tym, iż zlecenie jest w trakcie oczekiwania na realizację.

Wypłać środki

 • 1Należy wybrać walutę, konta oraz kwoty do wypłaty. W zakładce „Dokumenty wypłaty” należy wskazać walutę do przelewu, dokonać wyboru konta bankowego, na które mają zostać przesłane środki, wpisać kwotę do wypłaty, a następnie kliknąć przycisk „Wypłać”.
 • 2SMS KOD. Na wskazany (na etapie rejestracji) numer telefonu komórkowego zostanie przesłany SMS KOD. Należy go zapisać w polu „SMS KOD” i potwierdzić wypłatę środków klikając przycisk „Akceptuj”.
 • 3Zakończenie. Po wykonaniu kroków opisanych powyżej (łącznie z akceptacją zlecenia wypłaty) na stronie wyświetli się komunikat potwierdzający przyjęcie transakcji do realizacji: „Dziękujemy za złożenie dyspozycji wypłaty środków”. Na Państwa adres e-mail niezwłocznie wyślemy potwierdzenie zrealizowania wypłaty.

Do you have any questions? Please contact us.

Fill in the form or call +48 885 050 505

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. I agree Read more